Jakie jest jej przeznaczenie ?

Jej głównym przeznaczeniem jest obsługiwanie płatności online, możemy też płacić Twisto w sklepach stacjonarnych. Jednak największym plusem karty jest brak prowizji za przewalutowanie, sama wymiana odbywa się po korzystnych kursach . Dla użytkownika oznacza to bardzo dobre warunki wymiany, prawie tak dobre jak w przypadku Revoluta. Dzięki Twisto zapłatę za produkt/usługę możemy odłożyć nawet na 45 dni. Tym samym kupujemy teraz płacimy za nawet 45 dni. W rzeczywistości produkt jest połączeniem linii kredytowej z kartą płatniczą, proszę nie mylić produktu z typową kartą kredytową. Przykładowo nie mamy możliwości wypłacenia pieniędzy z bankomatu. Samo przewalutowanie transakcji wynosi 0 zł, korzystanie z limitu kredytowego do 45 dni też nic nie kosztuje. Cechy tej usługi finansowej są bardzo atrakcyjne i warto mieć ją w portfelu. Klienci zyskają możliwość otrzymania cash-backów od transakcji dokonanych u wybranych sprzedawców. To dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty.

50 zł za wyrobienie karty Twisto !!

A jak zgarnąć tytułową premię na start?
Wystarczy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. W trakcie wnioskowania podajemy swoje dane, a następnie potwierdzamy je za pomocą przelewu 1 zł z naszego konta bankowego. Dane osobowe wpisane we wniosku powinny być dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym – jeśli zmieniliśmy adres czy nazwisko, to wniosek może zostać odrzucony. Przelewy z konta innych osób oczywiście nie będą uznawane.

Regulamin zastrzega również, że konieczne jest wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Zgody te możemy wycofać po odebraniu bonusu.

Wnioskowania nie zostawiajmy na później. W ramach promocji dostępny jest bowiem limit promocyjnych wniosków. Po jego wyczerpaniu kolejne nie będą już premiowane, więc warto się śpieszyć!


8 Komentarzy

Alicja Bryńska · 24 grudnia 2020 o 11:44

Fantastyczna promocja – 50zł za samą rejestrację !!!
Haha.. było na karpia 😛

Anastazja · 31 grudnia 2020 o 13:41

Potwierdzam, świetna promocja – kasa za zwykłą rejestrację ? A jednak to prawda !!!

Teresa Kamińska · 4 lutego 2021 o 17:27

Dzieki nowemu artukułowi udało mi się otrzymać pieniążki na konsolę dla syna
Dziękuję

Julia Bystry · 4 lutego 2021 o 17:48

Polecam, bardzo prosta darmowa karta

Pani Halinka · 4 lutego 2021 o 18:11

to na prawdę proste …

młody · 4 lutego 2021 o 18:40

karta pierwsza klasa

dr. Edward · 4 lutego 2021 o 18:55

posiadam w swoim portfelu

Ola Babińsk · 7 lutego 2021 o 12:17

Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *