Czym jest karta TWISTO ?

serwis gromadzący promocje bankowe ze szczególnym naciskiem na produkty finansowe. Jeżeli chcesz zmienić rachunek bankowy, ubezpieczyciela, zaciągnąć kredyt lub skorzystać z karty kredytowej itd. to jesteś we właściwym miejscu. Najlepsze promocje bankowe już na Ciebie czekają!

Czym jest karta TWISTO ?

Jakie jest jej przeznaczenie ?

Jej głównym przeznaczeniem jest obsługiwanie płatności online, możemy też płacić Twisto w sklepach stacjonarnych. Jednak największym plusem karty jest brak prowizji za przewalutowanie, sama wymiana odbywa się po korzystnych kursach . Dla użytkownika oznacza to bardzo dobre warunki wymiany, prawie tak dobre jak w przypadku Revoluta. Dzięki Twisto zapłatę za produkt/usługę możemy odłożyć nawet na 45 dni. Tym samym kupujemy teraz płacimy za nawet 45 dni. W rzeczywistości produkt jest połączeniem linii kredytowej z kartą płatniczą, proszę nie mylić produktu z typową kartą kredytową. Przykładowo nie mamy możliwości wypłacenia pieniędzy z bankomatu. Samo przewalutowanie transakcji wynosi 0 zł, korzystanie z limitu kredytowego do 45 dni też nic nie kosztuje. Cechy tej usługi finansowej są bardzo atrakcyjne i warto mieć ją w portfelu. Klienci zyskają możliwość otrzymania cash-backów od transakcji dokonanych u wybranych sprzedawców. To dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty.

50 zł za wyrobienie karty Twisto !!

A jak zgarnąć tytułową premię na start?
Wystarczy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. W trakcie wnioskowania podajemy swoje dane, a następnie potwierdzamy je za pomocą przelewu 1 zł z naszego konta bankowego. Dane osobowe wpisane we wniosku powinny być dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym – jeśli zmieniliśmy adres czy nazwisko, to wniosek może zostać odrzucony. Przelewy z konta innych osób oczywiście nie będą uznawane.

Regulamin zastrzega również, że konieczne jest wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Zgody te możemy wycofać po odebraniu bonusu.

Wnioskowania nie zostawiajmy na później. W ramach promocji dostępny jest bowiem limit promocyjnych wniosków. Po jego wyczerpaniu kolejne nie będą już premiowane, więc warto się śpieszyć!

 

8 komentarzy

 1. Alicja Bryńska pisze:

  Fantastyczna promocja – 50zł za samą rejestrację !!!
  Haha.. było na karpia 😛

 2. Anastazja pisze:

  Potwierdzam, świetna promocja – kasa za zwykłą rejestrację ? A jednak to prawda !!!

 3. Teresa Kamińska pisze:

  Dzieki nowemu artukułowi udało mi się otrzymać pieniążki na konsolę dla syna
  Dziękuję

 4. Julia Bystry pisze:

  Polecam, bardzo prosta darmowa karta

 5. Pani Halinka pisze:

  to na prawdę proste …

 6. młody pisze:

  karta pierwsza klasa

 7. dr. Edward pisze:

  posiadam w swoim portfelu

 8. Ola Babińsk pisze:

  Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *