Ochrona Twojego zdrowia

serwis gromadzący promocje bankowe ze szczególnym naciskiem na produkty finansowe. Jeżeli chcesz zmienić rachunek bankowy, ubezpieczyciela, zaciągnąć kredyt lub skorzystać z karty kredytowej itd. to jesteś we właściwym miejscu. Najlepsze promocje bankowe już na Ciebie czekają!

Ochrona Twojego zdrowia

Wysyłka z Polski w 24h

Charakterystyka produktu: 

 • trójwarstwowe; 
 • skuteczność filtracji bakterii, wirusów BFE 98%;
 • certyfikat CE; 
 • nie przeszkadza w oddychaniu;
 • wysoka filtracja;
 • łatwa w nakładaniu;
 • idealnie dopasowuje się do twarzy;
 • pasuje zarówno dla dorosłych i dzieci;
 • hipoalergiczna;
 • jednorazowa.

Warstwy maski: 

 • 1 warstwa włóknina polipropylenowa typu spunbon
 • 2 warstwa włóknina typu meltblown
 • 3 warstwa włóknina polipropylenowa typu spunbon

6 argumentów ZA – dlaczego noszenie masek ochronnych pomaga:

1. Czy wiesz, że wirusy są przenoszony drogą kropelkową?Oznacza to, że unosi się w powietrzu i tylko czeka, by zarazić kolejną osobę. Można go złapać w trakcie zwykłej rozmowy z drugą osoba, podczas spaceru czy zakupów. Wystarczy jedno kichnięcie lub kaszlnięcie! Nosząc specjalne maseczki, możesz skutecznie temu zapobiec!

 

2. Pierwszym krajem na świecie, który podjął się walki z wirusem były Chiny. Ich działania były szybkie i dość rygorystyczne – każdy obywatel miał obowiązek nosić maseczkę.Dzięki temu, liczba zachorować w dość szybkim czasie zaczęła gwałtownie spadać! Obecnie, ilość zachorowań jest już niemal zerowa, w przeciwieństwie do niektórych krajów Europy. Chiny są idealnym przykładem tego, jak szybko można pokonać epidemię – jednym z takich działań jest właśnie noszenie maseczki!

 

3. Każdy wirus jest bardzo przebiegły… jego objawy zaczynamy odczuwać dopiero 14 dni po zakażeniu.Oznacza to, że osoba, która zaraziła się wirusem, może przez dwa tygodnie zupełnie o tym nie wiedzieć. A jakby tego było mało – w tym czasie może wciąż zarażać! Aby ochronić rodzinę i najbliższych oraz osoby, które są najbardziej narażone na niebezpieczeństwo ze strony wirusa, należy nosić maskę! To działanie prewencyjne, które może ochronić zarówno Ciebie, jak i Twoich najbliższych. Maseczka tworzy barierę ochronną między osobą zdrową i zarażoną i skutecznie utrudnia zarażanie.

 

4. Obecne statystyki dowodzą, że nosiciel wirusa średnio zaraża 3-4 następne osoby. Wirusy nieustannie mutuje i bardzo szybko przenosi się na innych. Nigdy nie wiesz, kto tak naprawdę wokół Ciebie jest zarażony. Większość osób przechodzi chorobę bezobjawowo lub skąpoobjawowo. Również Ty możesz nie zauważyć u siebie żadnych symptomów choroby. Jednak wokół nas są ludzie starsi oraz cierpiący na przewlekłe choroby. W trosce o bezpieczeństwo naszych rodziców i dziadków, warto nosić maseczkę. Nic nas to nie kosztuje, a może uratować innych.

 

5. Maseczka nie tylko uniemożliwia przenoszenie się wirusa drogą kropelkową w powietrze,dzięki czemu kolejne osoby nie są zarażane. Oprócz tego fizycznie uchroni Cię przed dotykaniem dłońmi okolic ust i nosa. Wirus przedostaje się do układu oddechowego głównie tędy, a to powoduje niebezpieczne zapalenie płuc. Kiedy założysz maseczkę, automatycznie powstrzymasz siebie przed mimowolnym przecieraniem nosa i ust.

 

6. Lekarze i wirusolodzy zalecają noszenie maseczek, ponieważ w ten sposób możemy przybliżyć się do zakończenia pandemii.Oprócz rękawiczek oraz regularnego mycia rąk, warto zadbać również o ochronę twarzy. Nie tylko w trosce o własne zdrowie, ale również w trosce o zdrowie najbliższych i wszystkich tych, którzy narażeni są na niebezpieczne powikłania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *