Promocje kont bankowych – ok. 2000 zł “za darmo” do zgarnięcia !

Promocje kont bankowych – ok. 2000 zł “za darmo” do zgarnięcia !

💰 Promocje kont bankowych – ok. 2000 zł “za darmo” do zgarnięcia !

Konta można dobrowolnie otwierać oraz zamykać, promocje ograniczone czasowo !

AKTUALIZACJA 06.01.2023

 1. Link do Pekao>> Po aktywacji konta zaloguj się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji. (zgarnij dodatkowy bonus 200 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 2. Link do Santander>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na kwotę min. 10 zł, Zaloguj się do serwisu transakcyjnego oraz aplikacji. (zgarnij dodatkowy bonus 500 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 3. Link do Alior>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę. (zgarnij dodatkowy bonus 400 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 4. Link do BNP>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę.(zgarnij dodatkowy bonus za założenie konta – czytaj warunki…)
 5. Link do Nest Bank>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę. Jak najszybciej po aktywacji konta zaloguj się do serwisu transakcyjnego.(zgarnij dodatkowy bonus za założenie konta – czytaj warunki…)
 6. Link do PKO>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę. (zgarnij dodatkowy bonus 200 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 7. Link do mBank>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. (zgarnij dodatkowy bonus 450 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 8. Link do ING>> Po aktywacji konta zaloguj się do serwisu transakcyjnego. (zgarnij dodatkowy bonus 200 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 9. Link do Credit Agricole >> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj 6 transakcji kartą na dowolną kwotę. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. (zgarnij dodatkowy bonus 555 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
 10. Link Velo Bank >> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj transakcje kartą na dowolną kwotę. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. (zgarnij dodatkowy bonus 600 zł za założenie konta – czytaj warunki…)
—————————————————————————————————————————————————————————

Konta można dobrowolnie otwierać oraz zamykać, promocje ograniczone czasowo !

Jedna odpowiedź

 1. Niemczyńska Teresa pisze:

  Świetna lista aktualnych promocji na konta bankowe
  Polecam można zgarnąć kilka stówek do budżetu domowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *