Sprawdź, jak zyskać aż 200 zł na zakupy w LIDL

serwis gromadzący promocje bankowe ze szczególnym naciskiem na produkty finansowe. Jeżeli chcesz zmienić rachunek bankowy, ubezpieczyciela, zaciągnąć kredyt lub skorzystać z karty kredytowej itd. to jesteś we właściwym miejscu. Najlepsze promocje bankowe już na Ciebie czekają!

Sprawdź, jak zyskać aż 200 zł na zakupy w LIDL

200 zł na zakupy w LIDL z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Jak możesz odebrać swoją Kartę prezentową Lidl o wartości 200 zł w 4 prostych krokach?
 1. ZŁÓŻ WNIOSEK

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty

 2. ZALOGUJ SIĘ

  Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

 3. PŁAĆ KARTĄ

  Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

 4. ODBIERZ NAGRODĘ

  Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *